Stranger Wife Sex

Tu znajdą Państwo całokształt o Stranger Wife Sex Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Spełniłem jej życzenie i owinąłem lewą rąsię wokół mojego kutasa, jednocześnie próbując ustabilizować się prawą dłonią. Jej kogut rozciągający moją dupę i ocierający się na temat moją prostatę proch mnie na gotowego do obciągania. 30 sekund głaskania naszego koguta i moja osoba puścić luźny potok cum. Cum jest spewing z mojego fiuta, rozpryskiwanie całokształt na trampolinie i mojej klatce piersiowej.

Kiedy sięgnąłem między jej nóżki i zacząłem ostrożnie pieścić jej zgrabną cipę, oboje szaleliśmy z pożądania. Było kilka chwil szaleńczego zamieszania, kiedy próbowałyśmy dotrzeć do własnej osoby nawzajem i stwierdzić, kto co dla kogo zrobi. Ostatecznie pochyliła się do frontu i wzięła po usta dużą, wybrzuszoną główkę mojego kutasa, gdy klęczałem nieopodal niej.

Znałem Anne od prawie 30 lat. Byliśmy kochankami w uniwersytecie, a później wyjechała z Ogromnej Brytanii, by szkolić za granicą, łamiąc mi przy naszym serce. Przez dużo lat musiałem zadowolić się tylko wspomnieniami o niej, ale pewnego dnia, niemal dekadę później, otrzymałem od niej mejl i zaczęliśmy rozmawiać online.

Stanął, zdjął spodnie i szorty. Uklęknął między jej rozłożonymi nogami. Zważając w dół na jej gładką dziurkę, nie mógł oprzeć się pragnieniu, by ją pocałować, polizać jej nabrzmiałe wargi. Opuścił się po dół, językiem rozchylając jej wargi, łaskocząc brzegi, palcami wbijając się głęboko. Na kilku minutach wstrząsnął nią kolejny orgazm, jej soki trysnęły na niego.

Emily zauważyła moje spojrzenie, zarumieniła się od ucha do ucha i zmieniła postawę w ten sposób, że odsłoniła jedną nogę prawie do krocza, odsłaniając wewnętrzną witrynę uda. Poczuła przypływ tych wyjątkowych uczuć ponownie, silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, i przesunęła się, aby usiąść przed telewizorem, ponieważ czuła, iż jej nogi rozpoczynają być trochę słabe.

Należący do mnie wzrok wędrował przy dół od jej piersi przez płaski brzuch do do niej cipki. Już dzięki początku pandemii nauczyła się, jak się depilować, a moja osoba zdecydowanie byłem tegoż beneficjentem. Moje ślepia powędrowały z zwrotem w górę do niej brzucha, gdy otworzyłem szklane drzwi prysznica. Odgarnęłam jej ciemnobrązowe włosy z cycki i chwyciłam wybraną ręką za cycki.

Kiedy otworzyłem wrota do nasyconej parą, zobaczyłem, że Mollie się poruszyła. Była teraz oparta na temat ścianę, dotykając się jedną ręką i liżąc palec na jej drugiej, zważając prosto na moją osobę. Uśmiechnęłam się, a już myślałam, iż powinnam ci odpuścić. Upuściłem zabawki na ziemię i złapałem ją mocno zbyt tyłek obiema rękami.

Wtedy jednym ruchem weszła we mnie i odebrała mi resztki oddechu. Usta mnie się rozchyliły, wówczas gdy moja żona wcisnęła się w jeszcze większym stopniu. Moja górna noga podwinęła się, a dłonie walczyły o to, by posunąć się czegokolwiek, co powstrzymałoby mnie przed lewitowaniem z łóżka. Ból był tylko urywkiem periodu, który jednocześnie jest ogarnięty i wymazany przez pęd jej uścisku.

Z jakiego powodu Stranger Wife Sex jest poszukiwany?

Nie ma mowy, żebyś wzięła to w dupę – pomyślałem. A źle, wiem jak bardzo to uwielbiasz, podczas gdy jesteś tak pożądliwa. Wiem też, że się do tego przygotowałaś, bo widziałem, jak pakowałaś korek do tyłka, gdy wychodziliśmy z domu. Nie zaakceptować widziałem go po małej torbie, jaką przynieśliśmy po prysznicach, więc wiem, dokąd się podział. Podstępna mała dziwka. Kocham cię.

Kiedy byłem pod natryskiem, powiedziała mi, że jej najlepsza przyjaciółka zostanie jutro i jest całkiem pewna, iż może ją namówić, aby przyłączyła się do naszych uciech. Ta myśl sprowadziła, że mój trochę zużyty kutas znowu zaczął rosnąć. Lub poradziłbym sobie z dwiema nastolatkami równocześnie… albo jak bardzo perwersyjnie mogłoby okazać się… mieć jedną, jaka oglądałaby całą zabawę. Jesteście na to zdecydowani?

Wślizgując się na siedzisko pasażera, podnosi wykop swojej sukienki i zsuwa czarne majteczki. Rzuca mi hałasuje na kolana. Wnętrze samochodu zalewa piżmowy zapach jej cipy. Przykładam majtki do twarzy i wdycham je głęboko, niełatwo naciskam nogę w gaz, żeby jak najszybciej dojechać do domu.

Po kilku latach małżeństwa nieomal wszystkie nasze ruchania w tyłek odbywały się z Sklepów albo leżącej na brzuchu, albo na czworakach w nurcie na pieska. W czasie tych bardziej właściwych przedsięwzięć jęczała, jak bardzo chciałaby mieć mnie w samemu dwóch naraz. Jednego, na którym potrafiłaby się pochylać i drugiego, który wsuwałby się i wysuwał z jej słodkiego tyłeczka.

Czy kobiety cenią młodych mężczyzn?

Zabieram cię na drugą stronę ulicy do popularnego baru wraz z żywym zespołem, mając nadzieję, że ma możliwość drinki i taniec sprawią, że możesz się czuć w wyższym stopniu komfortowo ze mną. Siadamy w budce w rogu; zamawiasz drinki, a moja osoba pozostaję przy wodzie, ponieważ będę twą podwózką na koniec dnia. Po kilku śpiewach bierzesz moją rękę i kładziesz ją na swoim kolanie.

Idąc przez frontowy trawnik, a ja podążam tuż za nią, Vivian zatrzymuje się na moment i rozpina tył swojej sukienki. Zrzuca ją z siebie i pozwala jej spaść na biodra i na trawę. Wychodzi z niej i zostawia ją tam, kontynuując spacer przy kierunku domu… całkowicie naga, z wyjątkiem wysokich obcasów i diamentowego naszyjnika.

Ona machała swoim nagim tyłkiem zapraszająco. Za każdym razem wyskakiwała na boku. Klepsydra przechylała się na drugą stronę. Linie bikini oddzielały opaloną skórę, którą każdy mógł ujrzeć, od nieskalanego terenu, do którego tylko ja miałem dostęp. Wycisnąłem o wiele za sporo KY na mojego i tak obecnie pulsującego kutasa i przycisnąłem się do niej. Przeszedł między jej policzkami jak karta kredytowa.

Po jakiejś minucie przycisnąłem dłonie do tylnej części jej nóg, podnosząc je z łóżka na do niej piersi i wystawiając ją całkowicie na mój język. Pozwoliłem mu zjeżdżać przy dół od jej łechtaczki, po do niej gorących mokrych lepkich wargach i nadal w dół, aż podskoczyła i drgnęła, gdy mój zbiór znaków dotknął jej tyłka, ale nie cofnęła się i wciąż jęczała tak samo mocno jak przedtem.