Wife Car Sex

Z pewnością chcesz dowiedzieć się więcej o Wife Car Sex Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Evie znalazła swoją torebkę na podłodze po salonie i rozciągnęła się. Grzebiąc po gruzach torebki, chociażby nie zauważyła niewielkiej fioletowej zatyczki do tyłka, która stale tkwiła głęboko przy jej rozciągniętej dziurce. Coś było innego w jej sercu. Coś się zmieniało w jej wnętrzu i musiała porozmawiać z Marcusem.

Powtarzaliśmy tę kombinację każdej nocy w niniejszym tygodniu, jakie możliwości dało więcej seksu analnego niż w ciągu ostatniego roku. Udało nam się nawet zrobić to na stojąco pod prysznicem w weekendowe popołudnie. Albo to dlatego, że gwiazdy w końcu kliknęły w miejsce (hej, innymi słowy mój rok… rok konia! ) lub mój drobny kucyk, Fili, oczywiście nauczył się doskonałej nowej sztuczki!

A dzięki wbudowanemu zegarowi, jeśli jakaś interesująca nas zwierzyna znów się narodziła, znacznik czasu pasował na pytanie: Jaki jest najbardziej możliwy czas, by ją tam złapać? W żadnym wypadku nie miałem wiele szczęścia w dostrzeganiu zwierzyny na farmie w ten sposób, ale drugiej wiczoru, gdy ustawiłem aparat przed naszą szopą na traktor, złodziej zrobił sobie zdjęcie.

Bernie potrząsnął głową. Próbowała mnie uwieść; pokazała mi swoje cycki. I są one piękne. Ale przekonałem ją, że Vera i ja istniejemy zbyt blisko i zbyt szczerzy nawzajem, aby to się stało. Rozmawialiśmy o naszych wspólnych wyjazdach i o naszym, jak nas do siebie przyciągały. Pamiętasz gorącą kąpiel i mnie masującego jej stopy po pierwotnego zakupach?

Mój kutas wszedł do jej gardła i przycisnąłem jej głowę, aż do niej usta oparły się o moją miednicę. Zakrztusiła się, nie gotowa na przyjmowanie mojej pełnej długości, a ja podciągnąłem ją do góry. Powtórzyłem to nadal dwa razy, trzymając ją trochę dłużej dzięki dole mojej długości. Zakrztusiła się nagle, gdy wyciągnąłem z niej mojego kutasa na całą długość. Znów kaszlnęła.

Cóż w końcu pewnej nocy zaprosiłem go do budynku na kolację pozostała osiągnięta logicznie zapłaciłem wszystko sam, dobrze, że były każde życzliwość i naprężenie aż Pan Carlos zaskoczył mnie, i powiedział mi. Jose Przepraszam, ale w żadnym wypadku nie myślałem doświadczenia coś prawdziwego niż kiedykolwiek wydaje się, że to nie jest dla Ciebie (słowa więcej słów mniej) odpowiedział, że całość cicho i Udawaj, że mnie w tym miejscu nie ma…

Kładziesz dłonie w mojej głowie, trochę dociskając, gdy całuję się między twoimi piersiami, a później lekko naciskając, spuszczasz mnie niżej, a ja opadam na kolana. Podskakujesz na rzecz mnie i lekko podnosisz brzeg spódniczki. Jęczę w odpowiedzi i natychmiast przesuwam dłonie w górę Twoich nóg, odczuwając Twoje uda, szukając Twoich majteczek.

Marsha właśnie zadzwoniła do Janet. Odrzucić jestem pewien, co się dzieje, ale Janet wyszła z sypialni, aby wraz z nią porozmawiać. Kilkanaście minut później Janet wróciła i poczęła się ubierać. Zapytałem ją, co się dzieje, a ona powiedziała, że Marsha miała jakieś problemy z policją i musiała po panią a pojechać. Odmówiła odpowiedzi na jakiekolwiek dalsze pytania i wyszła.

Czemu Wife Car Sex jest poszukiwany?

Kombinacja ostrego pieprzenia, gry wstępnej, buttplug i pocierania łechtaczki to było dla niej zbyt dużo. Na kolejnej minucie albo tak, całe ciało Mollie napięło się jak orgazm rozdarł się przez tą kobietą. Jej cipka chwyciła mnie na całej długości, gdy dalej ją pieprzyłem i pocierałem jej łechtaczkę. Po kilku sekundach zwaliła się spośród łokci, jej szczytowanie powoli wygasał.

Słyszymy dzwonek kościoła miejskiego i uświadamiamy sobie, że jest pierwsza w nocy, a my jesteśmy na dworze od około 45 minut. To znaczy, jeśli liczyć strip tease z wcześniej, byłem nagi i twardy przez około godzinę. Inną kwestią, którą sobie uświadamiamy to, że para się rozwiała, a dzięki zapalonym światłom na werandzie, nie zaakceptować ma dla nas żadnego ukrywania się przy cieniu.

Powiedz jest, co ona wraz z tobą robi, serdeńko. Powiedziałem do Stacy, gdy odciągałem ją od mojego kutasa. Ona pociera indywidualna łechtaczkę… Jęknęła jak jej oczy zamknęły się i zagryzła wargę, a pani liże od naszej cipki do mojego tyłka… i to jest tak kurewsko rzetelne… jęknęła jak opuściła twarz z powrotem na mojego kutasa i zaczęła lizać moje jaja z głodu.

Druga zasada jest taka, że nie zaakceptować wolno ci w tej chwili stosować środków antykoncepcyjnych. Zabrałem już wszystkie te małe różowe pigułki i wyrzuciłem je, co jest równoznaczne z ustanowieniem, że nie minie wiele czasu, zanim znów będziesz ładna i płodna. Więc to oznacza, że jeśli nie chcesz zajść w ciążę, proponuję, żebyś zaczęła komunikować tatusiowi, że od momentu teraz chcesz go tylko swej dupie.

Czy kobiety doceniają młodych mężczyzn?

Kładziesz dłonie dzięki mojej głowie, nieco dociskając, gdy całuję się między twoimi piersiami, a potem lekko naciskając, spuszczasz mnie niżej, a ja opadam w kolana. Podskakujesz dla mnie i nieco podnosisz brzeg spódniczki. Jęczę w reakcji i natychmiast przesuwam dłonie w górę Twoich nóg, odczuwając Twoje uda, szukając Twoich majteczek.

Powtarzaliśmy tę kombinację każdej wiczoru w niniejszym tygodniu, jak dało więcej stosunku analnego niż przy ciągu ostatniego roku. Udało nam się nawet zrobić to na stojąco pod prysznicem w weekendowe popołudnie. Albo to dlatego, że gwiazdy w końcu kliknęły w miejsce (hej, innymi słowy mój rok… rok konia! ) lub mój miniaturowy kucyk, Fili, właśnie nauczył się świetnej nowej sztuczki!

W następny weekend zabrał mnie na ocean swoją łodzią. Pamiętam, jak jasnoniebieska była woda tamtego dnia. Wypłynęliśmy daleko. Miasto kurczyło się za naszym biurem. Zdjęłam swój ubiór kąpielowy. Sprawił, że poczułam się taka wolna. Delfiny pływały obok łodzi, skacząc i nurkując figlarnie, popisując się, dając nam prywatny pokaz. To było czarodziejskie.

Stawka została zdefiniowana, szybko wysunąłem się z niej i wepchnąłem z zwrotem. Nie spieszyło jest się do dojścia, ale zasłużyła dzięki dobre rżnięcie. Kontynuowałem swoje pchnięcia, jedno po drugim, stopniowo coraz szybciej i głębiej, aż spośród każdym pchnięciem prawie całkowicie wychodziłem z jej cipki. Puściłem jej włosy i złapałem za podskakujące piersi, a pani głośno jęknęła.