Wife Sex at Home

Czego nie powiedziano Ci o Wife Sex at Home Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Jakieś pół godziny później po Ellie skończył biorąc, a następnie ewakuacji lewatywy, dwie dziewczyny wróciły do łazienki, w którym miejscu worek został znowu wypełniony. Rachel otrzymał Ellie parę lateksowych rękawiczek i wrócili do sypialni, w którym miejscu Rachel usunęła do niej scrubs i bikini przed leżąc dzięki łóżku. Ellie nasmarowała Rachel naprawdę właściwie.

Miałem rzeczy, które zajmowały mój rozum. Miałem podkładkę do akwareli, 14 markerów akwarelowych, dwa permanentne markery z czarnym tuszem, iPada, e-książki, głośnik bluetooth i słuchawki. Miałem swoje buty do kroczenia. Nasz prostokątny apartament hotelowy miał 4 lampy, łóżko king-size i małe biurko przy oknie, dzięki którym pracowałbym nad małym obrazem akwarelowym, gdybym się zmęczył.

Liz wzięła mojego twardego, bolącego penisa w swoją dłoń, pieściła główkę i zaczęła mnie głaskać, kiedy ją całowałem. Na jej żądanie zgoliłem całkowicie moje włosy łonowe. Podobał jej się strategia, w jaki sprawiał, że moje obrzezane, siedmiocalowe mięso zapowiadało się na większe i grubsze, a ja uwielbiałem, jak potęgowało to doznania powiązane z jej dotykiem, ustami, cipką i dupką.

Zmusiła się do rozluźnienia, gdy wsunął swojego kutasa w jej tyłek. Czuła się tak, jakby w każdej chwili miała się rozerwać, intensywność bólu walczyła z przyjemnością szalejącą w jej ciele. Poczuła, iż jej odbyt lekko się zwęża, kiedy przesunął się na jego czubku. Zdyszany, zatrzymał się, sięgając niżej, by pogłaskać jej łechtaczkę, a potem masować naokoło wejścia.

Uśmiechasz się do mnie podle, widząc pożądanie po moich oczach, wówczas gdy nie udaje mnie się znaleźć jakiegokolwiek. Podnoszę twoją spódniczkę i pochylam się do przodu, wdychając twój zapach, zanim przeciągnę językiem powoli po twojej szparze. Dwie jęczymy razem, kiedy smakuję cię, a ty otwierasz nogi trochę szerzej, zezwalając mi zanurzyć szajbus języka w ci.

Mój język stale był zakopany w poważaniu Ashley, jakbym mimo wszystko miał zamiar stwierdzić Brittany nie. Brittany wyciągnął jej kur około połowy drogi i czułem do niej kogut pęcznieje. Następne uczucie, które miałem było to, iż ciepło w mojej dupie, jak do niej cum zalewa swoje jelita. Prawie doszedłem właśnie tam. Położyłem moje usta mocno na Ashley i kontynuowałem robienie osobiście dobrze z do niej dupką.

Zabieram cię na drugą stronę ulicy do popularnego baru wraz z żywym zespołem, mając nadzieję, że ma możliwość drinki i tany sprawią, że będziesz się czuć bardziej komfortowo ze mną. Siadamy w budce w rogu; zamawiasz drinki, a moja osoba pozostaję przy wodzie, ponieważ będę twoją podwózką na wieczór. Po kilku piosenkach bierzesz moją rękę i kładziesz ją na swoim kolanie.

Jego głos był pogodny. Długo opowiadał na temat swoich niepowodzeniach w biznesie restauracyjnym, cytując japońskie przysłowie: upadnij siedem razy, wstań osiem. Powiedziałem mu, że mógłby rozpocząć od poprawnej pisowni sushi. Roześmiał się głośno, tak nazbyt, że wyobraziłem sobie jego szeroko otwarte usta, gdy wydobywał z siebie spazmy głosowe.

Dlaczego Wife Sex at Home jest poszukiwany?

Poważnie, ona mówi. Dziś jest nasza rocznica. Pragnę uczcić to, że jestem twoją kochającą, wierną żoną od 10 lat. Obecnie wieczorem, kiedy wrócimy z restauracji, pragnę się kochać. Nie tylko się pieprzyć. Chcę, żeby to była miłość. Chcę, żeby to było wrażliwe. Nie chcę konwersować o tych każdego paskudnych rzeczach, które dzieją się w twojej głowie, porządnie?

Spojrzałem na jej cipkę i była bardzo wilgotna z jej podniecenia. Bardzo powoli przesunąłem jedną rękę z powrotem dzięki jej pierś i sutek, a główną na dół między do niej nogi. Zlokalizowałem jej łechtaczkę i zważając jak wykonuje pewnie swoje pierwsze obciąganie, delikatnie ją pocierałem. Rozległy się następne jęki i po rezultacie uświadomiłem samemu, jak blisko byłem spuszczenia się. Szepnąłem:

Nie ma mowy, żebyś wzięła to w dupę – pomyślałem. A źlę, wiem jak bardzo to uwielbiasz, podczas gdy jesteś tak pożądliwa. Wiem też, że się dodatkowo przygotowałaś, bo widziałem, jak pakowałaś korek do tyłka, gdy wychodziliśmy z domu. Nie zaakceptować widziałem go w małej torbie, którą przynieśliśmy po prysznicach, więc wiem, dokąd się podział. Podstępna mała dziwka. Uwielbiam cię.

Zakład polegał na noszeniu zatyczki do tyłka za pośrednictwem cały dzień, a ponieważ mecz zakończył się remisem, dwie nosiły zatyczkę do tyłka po przejściu przez wykrywacz metalu na lotnisku. To było zabawne odczucie, coś w typu bycia wypchanym w jedną dziurę, która to nie była. Nie zaakceptować czuł się zbytnio zabawnie, kiedy powoli usiadł, oprócz kilkunastu zabawnych spojrzeń od czasu innych turystów.

Czy kobiety doceniają młodych mężczyzn?

Zawsze taka byłam. Niektórzy mogą określić mnie poszukiwaczem wrażeń, ale nie dbam o to. To jest pragnienie i to jest moja potrzeba, jaką absolutnie muszę zaspokoić. Nie ma w tym nic wraz z tego, czy i jak. Tym samym, szwędałem się po barach, żeby zobaczyć, czy odszukam coś ciekawego, co mógłbym przynieść do domu. Cokolwiek, żeby zabić nudę, zdajesz sobie sprawę.

Kel przyszedł na regularną sesję narzekań dzięki inne dziewczyny, chłopaków i takie tam. Wypiły wspólną kawę, Evie zrobiła tosty, ale nie rozmawiały zbyt wiele. Siedziała w salonie, słuchając chichoczących anegdot Kela, czując się stłamszona, jakby w pokoju było za gorąco. Jej oczy w każdej sytuacji wracały do przegródki, w której leżała jej paczka.

Pieprzyliśmy się 3 razy, a on za każdym wspólnie dochodził we mnie. Pomyślałam o tym, żebyś mnie wylizał. Zrobiłem to. Sądziłem o tym, jak bym to wyrządził, gdybyś tam była i ta pomysł sprawiła, że ponownie go pragnę, jakby myśl o tobie doprowadziła mnie do jego kutasa, sprawiła, że stałem się chciwy, napełniła moje pożądanie. Wiem, które to byłoby specjalnie dla ciebie upokarzające, gdybyś to zobaczył.

Gdy wjeżdżamy do miasta, rzucam na ciebie okiem, podziwiając twoje gładkie nogi i usiłując oprzeć się chęci zerknięcia w dół twojego nisko wyciętego topu. Subtelnie zdejmuję jedną rękę wraz z kierownicy i przesuwam ją po konsoli środkowej w stylu Twojej nogi. Zanim zdążyłem Cię dosięgnąć, uśmiechasz się i delikatnie kładziesz własna dłoń na mojej, trzymając ją w konsoli między nami.