Wife Sex Birthday

Czego nie powiedziano Tobie o Wife Sex Birthday Ludzie czynią to z różnych powodów, od nudy po potrzeby emocjonalne.

Brittany i ja wstałyśmy, żebyśmy mogły wciągnąć w to Ashley. Brittany ostrożnie pchnął wewnątrz Ashley. Gdy Ashley był wygodny, I po raz kolejny wszedł Brittany odbytnicy. Wślizgnąłem się wraz z powrotem i wznowiliśmy nasze intensywne pieprzenie. Brittany chwyciła biodra Ashleya, a ja chwyciłem Brittany. Zsynchronizowaliśmy nasze pchnięcia tak, że pieprzyliśmy się jak jeden.

Otworzyła usta wraz z cichym Ohhh! zakładając coraz więcej i więcej. Moja mózg dosłownie wskoczyła do wewnątrz. W końcu wymagaliśmy trochę squirt lube tam z powrotem i byliśmy dzięki naszej drodze do wyścigów. Po zaaplikowaniu, bez wysiłku sunęła w górę i w dół z wyrazem zdumienia na facjatyfizjonomij… jak dziecko jeżdżące na rowerze po raz pierwszy bez kółek treningowych.

Kładę dłonie na jej policzkach i rozsuwam gryzie, otwierając ją ładnie i szeroko. Moje oczy prawie zapadają się w tył głowy, gdy patrzę na całe jej słodkie, soczyste, różowe ciało. Jej wykwintna, malutka dupeczka… jej mięsiste wargi cipy… jej wilgotna, drżąca łechtaczka. Drażnię ją jeszcze trochę, oddychając ciężko na to całość.

Zakład polegał na noszeniu zatyczki do tyłka poprzez cały dzień, a ponieważ mecz zakończył się remisem, obie nosiły zatyczkę do tyłka po przejściu przez wykrywacz metalu na lotnisku. To było zabawne uczucie, coś w typu bycia wypchanym po jedną dziurę, która nie była. Nie zaakceptować czuł się zbytnio zabawnie, kiedy powoli usiadł, oprócz kilkunastu zabawnych spojrzeń od momentu innych turystów.

Pieprzyliśmy się 4 razy, a on za każdym razem dochodził we moją osobę. Pomyślałam o tym, żebyś mnie wylizał. Zrobiłem to. Wydawało mi się o tym, jak bym to zrobił, gdybyś tam była i ta idea sprawiła, że ponownie go pragnę, niby myśl o tobie doprowadziła mnie do jego kutasa, sprawiła, że stałem się chciwy, napełniła moje pożądanie. Wiem, które to byłoby dla ciebie upokarzające, gdybyś to zobaczył.

Nasz wzrok wędrował w dół od jej piersi przez płaski brzuch aż do jej cipki. Już w początku pandemii nauczyła się, jak się depilować, a ja zdecydowanie byłem tegoż beneficjentem. Moje oczy powędrowały z zwrotem w górę jej brzucha, gdy otworzyłem szklane drzwi prysznica. Odgarnęłam jej ciemnobrązowe włosy z cycki i chwyciłam jedną ręką za cycki.

Brittany i ja wstałyśmy, żebyśmy mogły wciągnąć w to Ashley. Brittany ostrożnie pchnął wewnątrz Ashley. Gdy Ashley był wygodny, I znowu wszedł Brittany odbytnicy. Wślizgnąłem się z powrotem i wznowiliśmy nasze intensywne pieprzenie. Brittany chwyciła biodra Ashleya, a ja chwyciłem Brittany. Zsynchronizowaliśmy nasze pchnięcia faktycznie, że pieprzyliśmy się jak jeden.

Swoim czubek był mokry, więc musnęłam go palcem, posmakowałam, po czym sięgnęłam i uszczypnęłam jego sutek. Piszczał i szarpał się jak ryba w sieci. Drażniłam się z nim. Ściągnęłam z siebie top i zdjęłam biusthalter. Powietrze oceanu stało zmysłowe. Rozebrał mnie, pieścił i palcował, kładąc mnie w cienkiej macie w szczycie swojej łódki. Patrzyłam w górę na czarne, rozgwieżdżone niebo.

Dlaczego Wife Sex Birthday jest poszukiwany?

Nie ma mowy, żebyś wzięła to w dupę – pomyślałem. A źlę, wiem jak bardzo to uwielbiasz, podczas gdy jesteś tak pożądliwa. Wiem też, iż się dodatkowo przygotowałaś, bo widziałem, jak pakowałaś korek do tyłka, gdy wychodziliśmy z domu. Nie zaakceptować widziałem go po małej torbie, którą przynieśliśmy po prysznicach, więc wiem, w którym miejscu się podział. Cwana mała dziwka. Uwielbiam cię.

Zaczęłam kołysać biodrami tak seksownie, a jednocześnie zadziornie, jak tylko mogłam. Mężczyzna odchylił głowę do tyłu i zachowywał się jak jakikolwiek cholerny niedźwiedź grizzly, rycząc na własny sposób. Kiedy dotarłam do niego, zarzuciłam mu ręce dzięki szyję i zaczęłam kręcić tyłkiem na jego kolanach. Pan położył swoje dłonie na moim tyłku, a ja tylko kołysałam biodrami w zakupionym własnym rytmie, przynosząc mu taniec dzięki kolanach jego egzystencji.

Rozkoszne szturchnięcia i pieszczoty zmieniają się przy namiętne pocałunki i tęskne dotknięcia. Zdaję sobie sprawę, że on pragnie być we mi tak bardzo, jak moja osoba chcę, żeby był. Jego warczenia posłać drżenie mrowienie przy dół kręgosłupa, co mi pulsuje z pragnienia, aby odczuwać go we mi ponownie. Zachęca moją osobę z powrotem do moich kolan wstępując w mój tyłek powoli używając swoim cum jako lubrykantu.

Niedawno brałem natrysk, więc jeśli próbowała określić, czy są jakieś smaki, to najprawdopodobniej ich nie zaakceptować wykryła. Pochyliła się w jeszcze większym stopniu i przesunęła językiem po dolnej części żołędzi, wytwarzając u mnie mrowie. Chciałem, żeby zatrzymała się tam na chwilę, ale kobieta zdecydowała się przejść do podstawy i zaczęła powoli zwilżać językiem trzon.

Czy kobiety lubią młodych mężczyzn?

Całuję jego czoło budząc go z bliskiego snu. Całujemy się ponownie i oczekuję, że zostawi mnie tak, pragnąc więcej. Czuję, że czekał na ten moment, wiem, iż wie, czego pragnę. Nie chcę dać mu satysfakcji z tego, że powiedział mi nie. Informuję mu, że chcę, żeby znowu zerżnął mnie w dupę.

Nie mówisz oraz słowa, aż dotrzemy na miejsce i zaparkujemy przed tym mieszkaniem. Pomagam Wam wyjść z auta i powoli, niepewnie zaczynasz wchodzić po schodach do mojego mieszkania na 3 piętrze. Wciąż nie jestem pewien, czy jesteś naprawdę pijana, czy może to tylko kolejny poziom przekomarzania się, bo poruszasz się tak powoli, zawsze więcej niż jeden kroki do przodu, zatem mogę prawie zerknąć ci pod spódnicę.

Swoje palce grał spośród jej twardego sutka jak nadal głęboko pchnął w panią a. Po kilku minutach, zdjąłem rękę spośród jej sutka, chwyciłem jej włosy przy jedną rękę i sięgnąłem drugą dłonią do jej łechtaczki. Szorstko pocierałem jej łechtaczkę i pieprzyłem ją mocno i szybko. Kurwa! Darła się, ledwo trzymając się na nogach, wówczas gdy waliłem jej łechtaczkę.

Gwiazdy nie ułożyły się tego wieczoru naprawdę, by Fili spróbowała po raz 1-wszy swoich sił przy podwójnym P. Nie zaakceptować było ich też za drugim, trzecim czy czwartym wspólnie z Pedrą i Rogerem. Albo z nową parą, jakiej pierwsze doświadczenie poszło bardzo podobnie. Po tym wszystkim jednak Fili zaczęła odczuwać się świadoma owego, że nie jest w stanie uprawiać seksu analnego tak często, jak tego pragnęłam.