Wife Sex in House

Czegoż nie powiedziano Wam o Wife Sex in House Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Kładę dłonie na jej policzkach i rozsuwam hałasuje, otwierając ją ładnie i szeroko. Moje oczy prawie zapadają się w tył głowy, gdy patrzę na całe jej słodkie, soczyste, różowe ciało. Jej wykwintna, malutka dupeczka… jej mięsiste wargi cipy… jej wilgotna, drżąca łechtaczka. Drażnię ją jeszcze trochę, oddychając ciężko na to całość.

Ciepły uśmieszek, z błyskającymi białymi zębami. Humor po szarych oczach, potwierdzających jej uwagę. Zgrabna sylwetka leżąca jak kot na ciepłym piasku. Towarzysko nieopodal, ale nie na tyle blisko, by można było zastanowić się, że się ustanawia. Rozważna, pomyślała. Niepotrzebnie troskliwa, poprawiła się i nie mogła się zdecydować, czy jej to pochlebia, czy jest trochę urażona.

Nie, co najmniej nie ostatnio. Jednak był taki czas, kiedy mój były i ja raz na jakiś czas robiliśmy sobie kuriozalne rzeczy. Teraz trzeba cię tylko porządnie wyczyścić, – odpowiedziała Rachel z niegrzecznym uśmieszkiem. Wszystko czegoż potrzebujemy to ekwipunek do lewatywy, rurka do jelita grubego, trochę mydła do lewatywy i tubka lubrykantu, powiedziała zbierając potrzebne rzeczy.

Cała ta agresja mnie rozbudziła. Jestem tak pewny. Odrzucam węża na bok i zaczynam rozpinać spodnie. Rozbieram się z pośpiechem. Nie chcę, aby ta chwila była stracona. Szorstko chwytam ją za biodra i pcham swojego kutasa ku jej wyczekującej cipki. Jestem zaskoczony, kiedy kobieta błaga Nie wypełniaj mojej dupy…. Moja cipa jest zarezerwowana dla Niego. To jest jego. W mojej torebce jest KY.

Oh babe, powiedziała. Brittany naprawdę cię wypełniła! Ashley zaczęła umożliwiać, by część spermy kapała z naszego tyłka do jej ust, gdy ją połykała. Ona dała szybkie lizanie we wnętrzu mojego wciąż gapiąc tyłek i otrzymał większość cum się przed stojąc spośród powrotem w górę. Nigdy nie miałem dziewczyny jeść ciasto krem z mojego tyłka przed i to na pewno było gorące.

Cała ów sytuacja spowodowała, iż musiałem wślizgnąć palce z powrotem do otworu moich szortów i chwycić naszego kutasa, który ciągle pulsował, będąc trzymanym przez jej rąsię. Spojrzałem z powrotem na przeciwległą stronę internetową, a dziewczyna posiadała teraz rękę naokoło kutasa chłopaka, ale ledwo. Nie tylko jego trzon był… długotrwały jak na swoim wiek, ale był też gruby.

Chociaż, gdy odzyskałem oddech i opanowanie, zacząłem również kwestionować tę hipotezę, choć nie potrałem zdecydować, czy konserwatywne żony mogą być może napawać się seksem analnym, lub alternatywnie, czy ja też byłem dziwką? Jakkolwiek by nie było, termin ulgi na twarzy Matta, kiedy się uśmiechnęłam i wyszeptałam: Don’t you dare stop now. był obrazem.

Dobra, dziecinko. Zdecydowałem się na 2-ie nowe zasady domowe. Słuchajcie. Pierwsza reguła jest taka, iż od teraz to klient określa, którą dziurkę chcesz, żeby ojczulek zerżnął. Wiem, iż to brzmi dziwnie i zagmatwanie, zdaję sobie sprawę, że nigdy przedtem nie miałaś takiej możliwości. Do tejże pory tatuś za każdym razem decydował, którą dziurkę ma ochotę zerżnąć, i nie obchodziło go, czego twoja osoba chcesz.

Czemu Wife Sex in House jest poszukiwany?

Ok… Głowie się, czy to jestem ja, czy być może kiedyś będę – zasugerowała. Potem spojrzała na następną stronę, gdzie dziewczyna ściągała spodenki chłopca. Przeczytała podpis: Nie mogę się doczekać, aby uzyskać ten wielki COCK w naszych ustach, Emily rzekł, a następnie odwrócił się czerwony z zażenowania realizując to, co właśnie przeczytał.

Ich języki tańczyły przy ustach. Veronica odpięła mu pasek i rozpięła spodnie. Robert nie miał w sobie bielizny. Pomogła mu wyjść wraz z spodni i zdjęła mu buty. Położyła dłonie na tej półtwardym kutasie. Kocham twojego kutasa! Jest taki duży! Wydaje się być cały twój, skarbie. Dlaczego go odrzucić ssiesz? Naprawdę pragnę poczuć mojego kutasa w twoich gorących ustach.

Miałam najlepszy spanie. Mój chłopak Domek bawił się moją cipką. Miał swe palce w mojej cipce i lizał moją łechtaczkę. Byłem tak mokry i wiggling i mruczenia jego imię, podczas gdy on doprowadził mnie do intensywnego orgazmu z swoim ust i rąk. Uwielbiałam te łapy. Wiedziały, co tworzyć, żebym dochodziła przy jednym spotkaniu za razem.

Niedawno brałem prysznic, więc jeśli próbowała określić, czy będą jakieś smaki, to najprawdopodobniej ich nie zaakceptować wykryła. Pochyliła się w jeszcze większym stopniu i przesunęła językiem po dolnej części żołędzi, wywołując u mnie mrowie. Chciałem, żeby zatrzymała się tam dzięki chwilę, ale pani zdecydowała się ukończyć do podstawy i zaczęła powoli zwilżać językiem trzon.

Czy kobiety doceniają młodych mężczyzn?

Zawsze taka byłam. Niektórzy mogą nazwać mnie poszukiwaczem emocji, ale nie dbam o to. Innymi słowy pragnienie i innymi słowy moja potrzeba, którą absolutnie muszę osiągnąć. Nie ma w tym nic z tego, czy i jak. Tym samym, chodziłem po barach, żeby zobaczyć, czy odszukam coś ciekawego, jak mógłbym przynieść do domu. Cokolwiek, żeby zabić nudę, masz pojęcie.

Dobra, dziecinko. Zdecydowałem się na dwie nowe zasady domowe. Słuchajcie. Pierwsza reguła jest taka, że od teraz to klient decyduje, którą dziurkę chcesz, żeby ojczulek zerżnął. Wiem, że to brzmi dziwnie i zagmatwanie, zdaję sobie sprawę, że nigdy uprzednio nie miałaś tak zaawansowanej możliwości. Do naszej pory tatuś za każdym razem decydował, którą dziurkę ma ochotę zerżnąć, i nie obchodziło go, czego twoja osoba chcesz.

Ona wił się i pchnął jej nagie, elastyczne tyłek przeciwko kroku Jasona i że dostał jego kogut twardsze. Rebecca pocierać jej tyłek dzięki całym jego kroku w synchronizacji spośród Jason palców poruszających się w do niej wnętrzu. On zgięte palce wewnątrz tej dziewczyny i uderzył jej g-spot. Rebeka otworzyła usta i jęknął bezdźwięcznie jak Jason nadal uderzając ją tam.

Fair warning, this is a story about a wife using a strap-on dildo on her husband, if this isn’t your thing please kindly move on without the derogatory comments. Jeżeli to twoja rzecz czytaj dalej i raduj się jednym wraz z wielu doświadczeń, które moja żona i ja dzieliliśmy za pośrednictwem wiele lat zostania razem. Pamiętaj zagłosować i skomentować, jeśli Ci się podobało.