Wife Sex Party

Czegoż nie powiedziano Tobie o Wife Sex Party Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Możesz powiedzieć nie. Przypomniał jej i ściągnął przepaskę. Duży czarny facet stał nagi poprzednio nią, ale tylko go widziała, bo jego kutas był mniej niż stopę od jej twarzy. Odepchnęła się wraz z zaskoczenia, ale Piotr przytrzymał ją przy miejscu swoim ciałem. Odwróciła się dziko, by na faceta spojrzeć, z szokiem wypisanym na facjatyfizjonomij.

Spojrzałem na jej cipkę i była bardzo wilgotna z do niej podniecenia. Bardzo stopniowo przesunąłem jedną rąsię z powrotem na jej pierś i sutek, a naczelną w dół między do niej nogi. Zlokalizowałem do niej łechtaczkę i uwzględniając jak wykonuje przypuszczalnie swoje pierwsze obciąganie, delikatnie ją pocierałem. Rozległy się kolejne jęki i w rezultacie uświadomiłem osobiście, jak blisko byłem spuszczenia się. Szepnąłem:

Zawsze taka byłam. Niektórzy mogą określić mnie poszukiwaczem emocji, ale nie dbam o to. Innymi słowy pragnienie i to jest moja potrzeba, jaką absolutnie muszę zaspokoić. Nie ma przy tym nic wraz z tego, czy i jak. W związku z tym, szwędałem się po barach, żeby zobaczyć, czy wykombinuje coś ciekawego, jak mógłbym przynieść do domu. Cokolwiek, żeby zabić nudę, masz pojęcie.

Człowiek manipulujący twoją łechtaczką i ssący twoje cycki, dodatkowo momentu miał ścierka na sobie, ale teraz schodzi. To ujawnia bardzo ogromny kogut. Uwielbiasz gryzie, prawda kochanie? Środek, w jaki odczują się w twoich mokrych ustach, podczas gdy jesteś na kolanach przed nimi? Środek, w jaki wypełniają twoją cipkę, kiedy krzyczysz TAK TAK TAK, podczas wówczas gdy jesteś rżnięta od tyłu?

Po tym, co czułem się jak godziny tego podniecającego drażnienia, w końcu zezwoliła jej tonge dotrzeć do krawędzi naszej dupy i nie potrafiłem powstrzymać jęku. To, czego pragnąłem od czasu tak dawna, było teraz dostarczane przy najbardziej tabuiczny sposób, ponieważ nie jedynie zdradzałem moją dziewczynę, ale to do niej młodsza siostra, której język sondował mój tyłek.

Otworzyła usta wraz z cichym Ohhh! zakładając coraz więcej i więcej. Moja mózg dosłownie wskoczyła do wewnątrz. W końcu wymagaliśmy trochę squirt lube tam z zwrotem i byliśmy dzięki naszej drodze do wyścigów. Po zaaplikowaniu, bez wysiłku sunęła w górę i w dół z wyrazem zdumienia na twarzy… jak dziecko jeżdżące na rowerze na raz pierwszy bez kółek treningowych.

Mój kutas wszedł do jej gardła i przycisnąłem jej głowę, aż do niej usta oparły się o moją miednicę. Zakrztusiła się, nie zaakceptować gotowa na przyjęcie mojej pełnej długości, a ja podciągnąłem ją do góry. Powtórzyłem to nadal dwa razy, trzymając ją trochę dłużej na dole mojej długości. Zakrztusiła się gwałtownie, gdy wyciągnąłem wraz z niej mojego kutasa na całą długość. Znów kaszlnęła.

Jest ciepły, parny dzień w południu. Jestem dzięki zlecenie klienta przy jego siedzibie, ale jego sprzęt nie zaakceptować działa. Ona, cel mojego pożądania, przybędzie za około godzinę na lunch. Rozmyślam nad możliwościami, ale wiem, że ona należy do innego. Pomimo to, przyjemnie jest rozmyślać na temat, jak moglibyśmy robić zbyt kilka godzin.

Czemu Wife Sex Party jest poszukiwany?

Niemal natychmiast jej język przejechał po wargach dość uwodzicielsko nakładając na nie nieco wilgoci. Jej buzię była teraz zaledwie kilka centymetrów od momentu mojego kutasa. Patrzyłem, jak bada nasz trzon, zamyślając się, co może zrobić w dalszym ciągu. Potem wzięła przepastny oddech, zamknęła oczy i wyciągnęła zbiór znaków, aż dotknęła czubka mojego kutasa.

Jęknęła, kiedy kontynuowałem wciskanie mojej długości w nią, aż do około połowy drogi. Powoli wysunąłem się, dodałem więcej lubrykantu i wepchnąłem ponownie, nie zaakceptować zatrzymując się, aż wszystkie osiem cali było w niej. Dałem klapsa w jej wciąż różowy tyłek, Możesz się dotykać ile pragniesz teraz. Powiedziałem. Wsunęła rękę między poduszkę a swoją ciągle ociekającą cipkę.

Położyłem główkę naszego kutasa na do niej dziurce w dupie i wsunąłem go bardzo powoli. Krzyknęła, kiedy weszła wyłącznie główka i zastanawiałem się, czy nie zaakceptować będzie chciała mnie powstrzymać. Wycofałem się ponownie, a ona z powrotem naparła na mnie własną pupą. Mój pyta wsunął się do środka, a pani przestała lizać Dianę na tyle długo, żeby spojrzeć przez ramię i stwierdzić, żebym zerżnął do niej dupę.

Przesuwając dłońmi po obfitym tyłku Liz, ogarnęło mi pragnienie wylizania jej odbytu. Robiłem to już wiele razy wcześniej i pani uwielbia to uczucie tak samo jak ja uwielbiam jej smak. Ma zaskakująco seksowną dziurkę otoczoną kręgiem ciemnej skóry i zawsze byłem zdumiony, jak trochę tak ciasnego i małego może pomieścić dużą erekcję.

Czy kobiety cenią młodych mężczyzn?

Wślizgując się na siedzisko pasażera, podnosi wykop swojej sukienki i zsuwa czarne majtki. Rzuca mi gryzie na kolana. Wnętrze samochodu zalewa piżmowy zapach jej cipy. Przykładam majtki do twarzy i wdycham je głęboko, niełatwo naciskam nogę na gaz, żeby jak najszybciej dojechać do domu.

Po kilkunastu latach małżeństwa niemal wszystkie nasze ruchania w tyłek odbywały się z Sklepów albo leżącej w brzuchu, albo w czworakach w stylu na pieska. Podczas tych bardziej pomyślnych przedsięwzięć jęczała, jak bardzo chciałaby dysponować mnie w osobiście dwóch naraz. Poszczególnego, na którym potrafiłaby się pochylać i drugiego, który wsuwałby się i wysuwał z jej rozkosznego tyłeczka.

Uśmiechasz się do mnie podle, widząc pożądanie przy moich oczach, kiedy nie udaje mi się znaleźć jakiegokolwiek bądź. Podnoszę twoją spódniczkę i pochylam się do przodu, wdychając twój zapach, zanim przeciągnę językiem powoli według twojej szparze. Dwie jęczymy razem, gdy smakuję cię, a ty otwierasz nogi trochę szerzej, pozwalając mi zanurzyć opętaniec języka w tobie.

Po lunchu pierwszego popołudnia, wsiedliśmy do antycznego samochodu Danny’ego, aby wyselekcjonować się na poświąteczne wyprzedaże w pewne z miejsc, w których para robiła promocje. Jednak gdy już znaleźliśmy się w zaciszu samochodu, rozmowa nabrała intymnego zakresu. Wyjechaliśmy z Kansas City i przejechaliśmy połowę drogi do Lawrence po zamarzniętym dwupasmowym asfalcie, a potem zawróciliśmy i pojechaliśmy z zwrotem do centrum.