Wife Sex Training

Wraz z pewnością chcesz dowiedzieć się więcej o Wife Sex Training Ludzie robią to z różnych powodów, od niezmienności po potrzeby emocjonalne.

Evie znalazła swoją torbę na podłodze przy salonie i rozciągnęła się. Grzebiąc przy gruzach torebki, chociażby nie zauważyła niedużej fioletowej zatyczki do tyłka, która ciągle tkwiła głęboko w jej rozciągniętej dziurce. Coś było odrębnego w jej sercu. Coś się zmieniało w jej wnętrzu i musiała porozmawiać z Marcusem.

Wyraz jego twarzy, kiedy czuje jak twoja niesamowicie ciasna cipka zaciska się w jego kutasie, jest niesamowity. To naprawdę, jakby nie mógł uwierzyć, jakie dzierży szczęście. Zaczyna swoją napaść na twą mokrą, niechlujną dziurkę, lekko uderzając cię w tyłek, gdy to robi. Mówisz mu, żeby przestał. Nie wolno mu dawać ci klapsów w tyłek. Jestem jedyną osobą, jakiej wolno to tworzyć, więc innymi słowy masywne NIE.

Piliśmy i krzyczeliśmy na własnej osoby przy muzyce, ale nasza grupa rozpoczęła się rozpadać, kiedy górę wzięła chęć poznawania i mieszania się. Zgubiłam się i znalazłam się w większej lokalu pełnej tańczących ludzi. Było gorąco i wszyscy byli mokrzy od potu. Byłem pijany i drżący od koki, dlatego wepchnąłem się przy tłum i tańczyłem z nimi.

Przesuwając dłońmi po obfitym tyłku Liz, ogarnęło mnie pragnienie wylizania jej odbytu. Robiłem to już wiele razy wcześniej i kobieta uwielbia to odczucie tak samo jak ja uwielbiam do niej smak. Ma niesamowicie seksowną dziurkę otoczoną kręgiem ciemnej skóry i zawsze byłem zdumiony, jak trochę tak ciasnego i małego może zmieścić dużą erekcję.

Zdjęła swój sarong i majtki i oboje usiedli na ziemi. Jason położył się na ziemi na prawym boku. Nalała odrobinę lubrykantu na rękę, posmarowała nim jeden koniec dildo i wepchnęła go w swoim dziurkę w tyłku. Ona nadal pchając dildo w dupie Jasona, aż trochę większą ilość niż połowa to było na dworze.

Zespół zaczyna powolną piosenkę, a ty opierasz głowę na tym ramieniu, delikatnie kołysząc swoje ciało tuż przy moim. Moje ciało jest napięte, pulsuje jak prąd po przewodzie. Wbijasz się we mnie, odczuwając, jak niesamowicie solidny jestem dla cię, ale kontynuujesz flegmatyczny taniec, zachowując się tak, jakbyś chociażby tego nie zauważał za każdym wspólnie, gdy wciskasz własne biodra w moje.

Piliśmy i krzyczeliśmy na siebie przy muzyce, ale nasza grupa rozpoczęła się rozpadać, kiedy górę wzięła chęć poznawania i mieszania się. Zgubiłam się i znalazłam się w większej sali pełnej tańczących jednostek. Było gorąco i wszyscy byli mokrzy od potu. Byłem pijany i drżący od koki, dlatego wepchnąłem się w tłum i tańczyłem z nimi.

Ciepły uśmieszek, z błyskającymi białymi zębami. Humor przy szarych oczach, potwierdzających jej uwagę. Zgrabna sylwetka leżąca jak kot na ciepłym piasku. Towarzysko niedaleko, ale nie w tyle blisko, by można było pomyśleć, że się zakłada. Rozważna, pomyślała. Niekoniecznie troskliwa, poprawiła się i nie potrafiła się zdecydować, czy jej to pochlebia, czy jest lekko urażona.

Dlaczego Wife Sex Training jest poszukiwany?

Gwałtownie otwiera się miejsce na łóżku, ponieważ trzy osoby zarabiają na przerwę. Główny facet podnosi Ciebie za pachy, całuje głęboko, obraca i dotykiem delikatnie planuje, abyś pochyliła się nad łóżkiem. Ogarnia Cię lekkie wahanie. Nie rozmawialiśmy o tym, że ktoś inny miałby cię walić bez mojej egzystencji.

Kel przyszedł na regularną sesję narzekań dzięki inne dziewczyny, chłopaków i takie w tym miejscu. Wypiły wspólną kawuchę, Evie zrobiła tosty, ale nie rozmawiały zbyt wiele. Siedziała w salonie, słuchając chichoczących anegdot Kela, czując się stłamszona, jakby w apartamencie było za żarliwie. Jej oczy zawsze wracały do przegródki, w której leżała jej paczka.

Usłyszałem do niej jęk i od momentu razu poczułem posmak truskawkowego mydła, którego używała pod prysznicem. Wjeżdżałem i wyjeżdżałem językiem. Równocześnie należący do mnie palec wskazujący odnalazł delikatne zgrubienie do niej łechtaczki i zacząłem ją delikatnie trzeć. Usłyszałem jak zaczęła głośno jęczeć, gdy kontynuowałem grę wstępną i pieprzenie języczkiem jej cipki.

Gwiazdy nie ułożyły się tego wieczoru faktycznie, by Fili spróbowała po raz pierwszy swoich sił przy podwójnym P. Odrzucić było ich też za drugim, 3 czy czwartym razem z Pedrą i Rogerem. Albo wraz z nową parą, której pierwsze doświadczenie poszło bardzo podobnie. W tym wszystkim jednak Fili zaczęła czuć się świadoma tego, że nie jest mógł uprawiać stosunku analnego tak często, jak tego pragnęłam.

Czy kobiety lubią młodych mężczyzn?

Byłem już raz w twoim biurze. Zatem wiedziałem, gdzie to jest… Zapukałem do drzwi i usłyszałem twój jęk… Otworzyłem drzwi ze świecami, żeby oświetlić koncepcję. Zobaczyłam Cię przy słabo oświetlonym noclegu, rozłożonego na kanapie, głaszczącego się według twardej skórze. Zobaczyłeś mnie i twe oczy zatańczyły z rozkoszy. Zdjęłam długotrwałą, czarną pelerynę, ukazując nagie ciało.

Bernie potrząsnął głową. Próbowała mnie uwieść; pokazała mi swoje cycki. I są one piękne. Ale przekonałem ją, że Vera i ja jesteśmy zbyt blisko i zbyt szczerzy ze sobą, aby to się stało. Rozmawialiśmy o naszych wspólnych wyjazdach i o tym, jak nas do siebie przyciągały. Pamiętasz gorącą kąpiel i mnie masującego do niej stopy po ich zakupach?

Brittany i ja wstałyśmy, żebyśmy mogły wciągnąć w to Ashley. Brittany ostrożnie pchnął wewnątrz Ashley. Gdy Ashley był wygodny, I znowu wszedł Brittany odbytnicy. Wślizgnąłem się wraz z powrotem i wznowiliśmy nasze intensywne pieprzenie. Brittany chwyciła biodra Ashleya, a moja osoba chwyciłem Brittany. Zsynchronizowaliśmy nasze pchnięcia naprawdę, że pieprzyliśmy się jak jeden.

Po około 20 minutach Rebecca wyszła z namiotu, rozpakowując wszystkie swoje rzeczy do namiotu. Jason pomógł ustawić składany stół i obaj usiedli, aby złapać dech. Jason nagle przypomniał sobie zakład, który to mieli i zdał sobie sprawę, iż Rebeka również pamiętał zarazem, jak oboje usiadł zbyt szybko na ich tyłkach.