Wife Swap Sex

Spośród pewnością chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wife Swap Sex Prawdopodobnie nie musiałeś myśleć o zdradzie, dopóki nie spotkałeś mężatki, która zdradzała.

Nie, przynajmniej nie ostatnio. Lecz był taki okres, kiedy mój były i ja od czasu do czasu robiliśmy sobie dziwne rzeczy. Teraz powinniśmy cię tylko porządnie wyczyścić, – odpowiedziała Rachel z niegrzecznym uśmieszkiem. Wszystko czego potrzebujemy to ekwipunek do lewatywy, rurka do jelita grubego, trochę mydła do lewatywy i tubka lubrykantu, powiedziała zbierając potrzebne rzeczy.

Jako para małżeńska, aby utrzymać zdrowe życie seksualne, ważne jest, aby wiedzieć, jak działa, a jakie możliwości nie. Jeśli coś nie jest zepsute, nie zaakceptować naprawiaj tego. Tak więc, jeśli chcę doprowadzić moją żonę do orgazmu, bez względu na to, jak długo to trwa i jakich pozycji próbujemy, kładę ją na uboczu, wsuwam się w tą kobietą z mocno zaciśniętymi nogami, a prawą ręką sięgam naokoło i pocieram jej łechtaczkę.

Nie ma mowy, żebyś wzięła to w dupę – pomyślałem. A źle, wiem jak bardzo to uwielbiasz, gdy jesteś tak pożądliwa. Wiem też, iż się w dodatku przygotowałaś, bo widziałem, jak pakowałaś korek do tyłka, gdy wychodziliśmy z domu. Nie zaakceptować widziałem go w małej torbie, jaką przynieśliśmy po prysznicach, więc wiem, w którym miejscu się podział. Podstępna mała dziwka. Kocham cię.

Ławka była wciąż hłodna na moich cyckach, nawet przez glinę, którą je posmarował, a która teraz zaczynała wysychać. Gdy wyciągnęłam ręce poprzednio siebie i obniżyłam plecy, draperia zsunęła się ze mi i moje całkowite, okrągłe policzki dupy zostały wystawione w zimne powietrze, razem z moją mokrą cipką. Czułam się zawstydzona, zdenerwowana i podniecona jednocześnie.

Carl złapał Bernie obserwując ją, jak szła ku. Bernie uśmiechnął się, owczo. Przepraszam, ale dzierżysz piękną żonę. Jenny nie był stick-thin model, nie. Była pulchna, z dużymi piersiami i podskakującą pupą. Jej kłaki o liliowym odcieniu kołysały się na ramionach. Zastanawiał się, dlaczego kobiety uważają, że siwe włosy muszą być niebieskie lub fioletowe.

Cała ów sytuacja spowodowała, że musiałem wślizgnąć palce z powrotem do otworu moich szortów i chwycić mojego kutasa, który stale pulsował, będąc trzymanym przez jej rękę. Spojrzałem z zwrotem na przeciwległą stronę internetową, a dziewczyna miała teraz rękę naokoło kutasa chłopaka, ale ledwo. Nie tylko jego trzon był… długi jak na jego wiek, ale był też gruby.

Kładę dłonie na jej policzkach i rozsuwam hałasuje, otwierając ją estetycznie i szeroko. Moje oczy prawie zapadają się w tył głowy, gdy patrzę na całe jej słodkie, soczyste, różowe ciało. Jej pierwszorzędna, malutka dupeczka… jej mięsiste wargi cipy… jej wilgotna, drżąca łechtaczka. Drażnię ją jeszcze trochę, oddychając ciężko na to wszystko.

Następny ranek był niesamowity. Obudziłem się do znajomego uczucia ciepłe usta owinięte wokół mojego drzewa rano i czuł je slajdów niższe i niższe w dół mojego wału przed uczucie co miałem sposobność tylko założyć był język Stacy slajdów przeciwko mojego wału jak podniosła jej usta z powrotem do końcówki, uruchomienie jej język pełną drogę w górę mojego pręta, tak jak zrobiła.

Czemu Wife Swap Sex jest poszukiwany?

Prawie natychmiast jej mowa przejechał po wargach dość uwodzicielsko nakładając na nie nieco wilgoci. Jej twarz była teraz tylko kilka centymetrów od momentu mojego kutasa. Patrzyłem, jak bada nasz trzon, zamyślając się, jakie możliwości może zrobić w dalszym ciągu. Potem wzięła przepastny oddech, zamknęła ślepia i wyciągnęła mowa, aż dotknęła czubka mojego kutasa.

Zmusiła się do rozluźnienia, kiedy wsunął swojego kutasa w jej tyłek. Czuła się tak, jakby w wszelakiej chwili miała się rozerwać, intensywność smutku walczyła z uciechą szalejącą w jej ciele. Poczuła, iż jej odbyt lekko się zwęża, wówczas gdy przesunął się na jego czubku. Zdyszany, zatrzymał się, sięgając niżej, by pogłaskać jej łechtaczkę, a potem masować naokoło wejścia.

Chociaż, gdy odzyskałem oddech i opanowanie, zacząłem również kwestionować tę hipotezę, aczkolwiek nie potrałem zdecydować, czy konserwatywne żony mają możliwość być może cieszyć się seksem analnym, lub alternatywnie, czy ja też byłem dziwką? Jakkolwiek by nie było, termin ulgi na twarzy Matta, kiedy się uśmiechnęłam i wyszeptałam: Don’t you dare stop now. był obrazem.

Gdy ręka pierwszego mężczyzny nabiera do przodu twoich majtek, podskakujesz, ale tylko trochę. Twoje oczy zamykają się ponownie, gdy dociera on do szczytu twej łechtaczki. Drugi facet jest za tobą teraz, szlifowanie swoim na pewno rock hard kogut w między policzkami, przeciwko dupie, przez stringi. Te banki obaj stają się odważniejsze teraz jak zdają sobie kwestię, że jesteś rozrywka wszystko sposób.

Czy kobiety doceniają młodych mężczyzn?

Chociaż, gdy odzyskałem oddech i spokój, zacząłem również kwestionować tę hipotezę, choć nie potrafiłem zdecydować, czy konserwatywne żony mają możliwość być może cieszyć się seksem analnym, lub alternatywnie, czy ja też byłem dziwką? Jakkolwiek by nie było, termin ulgi na twarzy Matta, kiedy się uśmiechnęłam i wyszeptałam: Don’t you dare stop now. był obrazem.

Miałem dziś przed lunchem zajęcia z nauczania i angielskiego. Po lunchu Beth, Amy i ja pojechałyśmy do Mario dzięki makaron, a następnie spotkałyśmy się z Bradem na sesji naukowej. Po lunchu miałam zajęcia wraz z podstawówki. Później chciałyśmy się trochę wyładować. Graliśmy w dodge ball, ale wyleciałem prawie od razu, bo rzuciłem piłkę do Brada, a on ją ujął.

Pani machała swoim nagim tyłkiem zapraszająco. Za każdym razem wyskakiwała na boku. Klepsydra przechylała się na drugą witrynę. Linie bikini oddzielały opaloną skórę, jaką każdy mógł dostrzec, od nieskalanego terenu, do którego tylko ja miałem dostęp. Wycisnąłem znacznie za dużo KY na naszego i tak obecnie pulsującego kutasa i przycisnąłem się do niej. Przeszedł pomiędzy jej policzkami jak karta kredytowa.

Kiedy sięgnąłem między jej nóżki i zacząłem łagodnie pieścić jej zgrabną cipę, oboje szaleliśmy z pożądania. Było kilka chwil szaleńczego zamieszania, kiedy próbowałyśmy dotrzeć do mojej dziurki nawzajem i stwierdzić, kto co komu zrobi. Ostatecznie pochyliła się do frontu i wzięła po usta dużą, wybrzuszoną główkę mojego kutasa, gdy klęczałem obok niej.